17. 1. 2012, Zpravodajství

K.A.B.A.R.E.T.

Slibovaná prezentace našich kurzistů proběhne 26. ledna od 17:00 hodin v Cirqueonu. Program je také oslavou druhých narozenin Cirqueonu, které slavíme v prostorách bývalé továrny v pražských Nuslích. Připravujeme nabitý program a moderovat nebude nikdo jiný než dvojice žonglérů a performerů Bratři v tricku.

Celý program bude rozdělen do dvou částí. V první části od 17:00 hodin vystoupí naši dětští svěřenci pod vedením Lucie Liškové a mladí cirkusáci do osmnácti let. Čeká Vás i dospělácký program, do kterého nenutíme všechny účastníky kurzu, ale věříme, že nás čekají překvapivé kousky z řad žonglérů, tanečníků i vzdušných akrobatů.

Program: Liščata, ZKUS show, hrazdařská dvojice úterního kurzu, Circle Cirkus a jejich žonglérská show, FIRESHOW kurz a jejich akrobacie bez ohně, zažonguje i Rendolf, šálařské duo Kiki & Klára, náš budoucí lektor Josef Toman se představí se sólovým číslem na šále, Lenka Bartůňková představí krátkými choreografiemi své dva kurzy a na závěr vystoupí na dvorku ohniváci s ohni, pokud nebude pršet.

Pokud se ještě chcete přihlásit do programu Kabaretu, napište nám na email jonas@cirqueon.cz