Kurz Cirkus pro seniory

Koordinace, obratnost a manipulace. To vše procvičíme v tomto kurzu, který se zaměřuje na žonglérské techniky. Žonglování umožňuje rozvoj pohybových dovedností kreativní a zábavnou formou a zároveň má pozitivní vliv na aktivitu mozku. Není třeba předchozích zkušeností, každý postupuje svým tempem a jednotlivá cvičení lze upravit. Budeme se věnovat jak technikám, při kterých se hází, tak balancování předmětů na těle, manipulaci v prostoru a roztáčení objektů všemi směry a to ve stoji i při chůzi a pohybu.

Chcete si nejprve vyzkoušet, jak by takový kurz mohl vypadat a jestli by to bylo pro Vás? Přijďte se podívat ve termínu 12. – 21.8. kdykoliv v čase 14 – 19h na festival Letní Letná, kde naše lektorka Hanka povede žonglérské dílny a ráda Vám vše vysvětlí a přiblíží.

Cena kurzu: 2 250 Kč

Informace o kurzech

Informace o vypsaných kurzech, kdo je učí a možnost registrace najdete v rezervačním systému Webooker, podrobný rozvrh kurzu najdete níže na této stránce.

Registrovat

Kdy semestr začíná, končí a kdy jsou prázdniny naleznete v  Harmonogramu semestru.

Kontakt na administraci kurzů, kdy probíhají zápisy a kdy vypisujeme kurzy naleznete v Praktických informacích ke kurzům.

Lektoři kurzu