Kurz FotrCirk 6-12 let

FotrCirk
Jeden fotr + jedno dítě

Kurz určený výhradně pro tatínky a jejich školní děti ve věku 6 – 12 let.

Fotrům dáváme možnost dostat se do formy, dětem zas strávit čas se svým milovaným tátou. Oběma dohromady přinášíme společnou pohybovou aktivitu plnou akrobatických prvků, adrenalinu, vzájemného napojení a rozvíjení důvěry.

Kurz se zaměřuje především na partnerskou akrobacii s posilovacími prvky pro tatínky, aneb nepotřebuješ posilovnu, když máš své dítě, nepotřebuješ prolézačku, když máš svého tatínka. Dále rozvíjíme vnímání těla, koordinaci pohybu, správné pohybové stereotypy a schopnost dávkovat sílu. I na žonglování občas dojde a sranda taky bude.

POZOR! Na tomto kurzu nemohou zastupovat v případě nepřítomnosti tatínka maminky. Výjimečně je možné, aby tatínka zastoupil jeden “náhradní tatínek”, není však možné, aby bylo zastupujících osob více.

Informace o kurzech

Informace o vypsaných kurzech, kdo je učí a možnost registrace najdete v rezervačním systému Webooker, podrobný rozvrh kurzu najdete níže na této stránce.

Registrovat

Kdy semestr začíná, končí a kdy jsou prázdniny naleznete v  Harmonogramu semestru.

Kontakt na administraci kurzů, kdy probíhají zápisy a kdy vypisujeme kurzy naleznete v Praktických informacích ke kurzům.