19. 10. 2016, Zpravodajství

Co nabízí Úřad práce tanečníkům a jak efektivně využít jeho služby

Nadační fond pro taneční kariéru srdečně zve na Seminář s Úřadem práce ČR aneb Co nabízí Úřad práce tanečníkům a jak efektivně využít jeho služby, který proběhne 20. 10. 2016 od 15-17:00 v budově Unie zaměstnavatelských svazů ČR (Na Pankráci 1618/ 30, 140 00 Praha 4, přízemí vpravo).

Workshop zahájí prezentace toho, co vše může tanečníkům (nejen) v oblasti profesní změny ÚP nabídnout, včetně finanční podpory rekvalifikace. Následně budou moci účastníci konzultovat vlastní dotazy nebo situace z praxe. Workshopem provede Gabriela Vlčková, metodik z oddělení zprostředkování a poradenství Generálního ředitelství Úřádu práce ČR.

Obsah semináře:

  • V jakých případech (při řešení jakých životních situací) jít na ÚP a jak se připravit na první kontakt.
  • Jaké jsou možnosti registrace na ÚP a co to znamená z hlediska poskytovaných služeb (co je třeba pro registraci splnit, doložit apod.) a co je možné očekávat.
  • Jaké jsou možnosti v oblasti finanční podpory rekvalifikace – na co se připravit, co je třeba splnit, aby bylo možné příspěvek na rekvalifikaci využít.
  • Jak může ÚP pomoci v případě nezaměstnanosti, respektive při změně profese po ukončení aktivní taneční kariéry.

Workshop je zdarma. Možnost se přihlásit ZDE

Kontakt pro další informacejana.bohutinska@tanecnikariera.cz

Více informací o Úřadu práce ČR

Nadační fond pro taneční kariéruPodporujeme tanečníky v procesu změny kariéry Jsme jedinou organizací v České republice, která aktivně podporuje profesionály v oboru tance, pohybového divadla a cirkusu v procesu změny kariéry a přípravy na ni. Budujeme systém, který tanečníkům zajistí adekvátní podmínky v období profesní změny.