3. 4. 2012, Zpravodajství

Intenzivní workshop tance a taneční akrobacie Lenky Bartůňkové v Cirqueonu

Další z řady intenzivních kurzů nás bude držet pouze na podlaze, naše oblíbená lektorka Lenka Bartůňková pro Vás chystá víkendovou smršť již 14. a 15.dubna 2012.

1. část  Technická část: floor work s akrobatickými prvky break dance a release technic.

Evoluce člověka je základním kamenem  této techniky. Jak se dostat ze země nahoru a zpět, jak tento povrch využít později v pohybu v prostoru kolem nás. Zabývá se rozložením a využitím vlastní váhy do země, ze které získáváme zpětnou vazbu energie. Hodina se bude odvíjet od vazeb začínajících na zemi, které se postupně dostávají do vertikály a zpět. Pády, skluzy, skoky spojené s akrobatickými prvky techniky break dance.

2. část  Body – mind- team building  / kontaktní improvizace

Tato technika není založena na krokových variacích, ale na bázi různých cvičení a her, které jsou koncipovány v souladu se zaměřením se na práci s těžištěm váhou a používáním fyzikálních principů přímo v akci. Soustředí se na probuzení a použití reflexu a instinktu, předání si důvěry a interakci se skupinou. Jedná se o pohybovou hodinu, kde se pracuje s partnerem a se skupinou. Respekt a naslouchání sebe a ostatních ve skupině je hlavní myšlenkou semináře. Tato technika umožnuje komukoliv pochopit její základy, na kterých se rozvíjí fantasie a osobní, pohybový i komunikační růst každého z nás.

Kurz bude probíhat v Cirqueonu – Centru pro nový cirkus, Ctiradova 6, Praha 4 Nusle.

Každý den 10:00 – 14:00 hod.

Cena: 1000,- Kč

Kapacita kurzu je omezena, prosím přihlašte se včas a pokud nebudete moci do kurzu nastoupit, oznamte nám i tuto skutečnost.

Více informací poskytneme na info@cirqueon.cz

PŘIHLÁŠKA