26. 4. 2012, Zpravodajství

ChapiteauX v létě Na Špejcharu v Praze

Pro nastávající letní dny připravil soubor Cirk La Putyka ve spolupráci s Mezinárodním Festivalem nového cirkusu a divadla Letní Letná a pod záštitou primátora hl.m. Prahy naprosto unikátní projekt s názvem ChapiteauX. Nedaleko letenských sadů bude již od června stát cirkusové šapitó s kapacitou 500 míst, ve kterém mimo jiné bude Cirk La Putyka po celou dobu pravidelně hostovat se svými úspěšnými projekty. Dále se v šapitó plánují koncerty, divadelní představení a české i mezinárodní workshopy především v novocirkusových disciplínách (závěsná akrobacie, trampolína, parterní akrobacie..)

„Jiné místo ve městě“, jak celý projekt organizátoři nazývají, by mělo sloužit všem návštěvníkům bez rozdílu věku, pohlaví, národnosti. Všem, kteří vyhledávají netradiční a zajímavé zážitky v nezvyklém prostoru šapitó..

Ve dvou měsících se představí především vše z tvorby La Putyky – tedy čtyři představení: La Putyka, UP´END´DOWN, A cirkus bude! a Slapsitic sonáta.  Každý měsíc odehrají neuvěřitelných 18 představení!

Vedle představení nabídne projekt například koncert Blue Efect, Dana Bárty a dalších. Důležitou součástí programu budou i workshopy, o kterých orgaizátoři budou informovat na svých nových stránkách!

Sledujte program, bude to stát za to!

Chapiteaux bude na Špejcharu na Letné fungovat od 1. června do 31. července.

Více informací, podrobný program i ceny vstupného naleznete zde.