2. 5. 2012, Zpravodajství

24 hodinová soutěž o dva lístky na představení dánského souboru TinCanCompany

Ve spolupráci s Novou scénou Národního divadla vyhlašujeme bleskovou soutěž o dva a dva lístky na představení dánského novocirkusového souboru TinCanCompany.Soutěž trvá pouze 24 hodin, své odpovědi posílejte od 2. května 2012, 19:00 do 3. května 2012 19:00.

7. a 8. května ve 20.00 se na Nové scéně v české premiéře představí nezávislý dánský soubor TinCanCompany. Od roku 2005 rozvíjejí svou vlastní představu o žánru nového cirkusu. Jejich inscenace se vyznačují kombinací hravosti, vykloubené logiky, lyrických momentů i náročných fyzických prvků. Snaží se odhalovat z lidské povahy to nejlepší i to nejhorší, a tak v intencích evropské klaunské tradice ukazují divákům naddimenzované zlozvyky, parodují klišé všednodenního chování nebo se vysmívají pokřivenosti charakteru. Na Nové scéně uvedou TinCanCompany inscenaci Rybička poeticky vyprávěný příběho setkání dvou životních outsiderů – Gerdy, žijící osaměle s akvarijní rybičkou, a podivínského Rolfa.

 

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:

V jakém obchodě prodává Rolf v představení Rybička souboru TinCanCompany?

Soutěž se spouští 2. května v 19.00 a trvá přesně 24 hodin, tzn. poslední správné odpovědi budeme sbírat do 3. května 2012, do 19:00 hodin. Správné odpovědi slosujeme a vybereme výherce!

Správné odpovědi pište na info@cirqueon.cz,

do předmětu napište slovo soutěž a vedle správné odpovědi uveďte své celé jméno.

 

Soutěž je pořádána ve spolupráci s Novou scénou národního divadla

www.novascena.cz