Cie Pieds Perchés OK(N)o

Exkurze za hranice veřejného a soukromého prostoru.

Veřejný prostor, soukromý prostor, intimita: co to pro nás znamená v době, kdy nové technologie jako kamerové systémy, internet a sociální sítě hranice mezi soukromou a veřejnou sférou smazávají?

Site-specific projekt OK(N)o zpochybňuje naše stávající představy o rozdělení soukromého a veřejného prostoru a napříč nimi se prostřednictvím nového cirkusu, tance a fyzického divadla snaží znovu určit místo pro individuální svobodu.

OK(N)o je stěhovavý projekt. Nahlíží do různých měst, prochází rozdílnými vnitřními i venkovními prostory, nabývá rozličných forem. Pohrává si s pozicí pozorovatele a pozorovaného a do této hry vtahuje i diváka.

Koncept: Stéphanie NDuhirahe, Morgane Widmer (Cie Pieds Perchés)

Hrají: Stéphanie NDuhirahe, Morgane Widmer + střídající se performeři

Pohybová spoluprace: Filip Zahradnický, Michaela Stará, Cécile Da Costa, Daniel Kvašňovšký, Jana Ryšlavá, Lucie NDuhirahe, Marina Mezzogiorno, Brown, Lili Parson, Chloé Démétriadès, Phillipe Droz, Elsa Bouchez

Režijní supervize: Lukáš Karásek a střídající se supervizoři

Hudba: Roman Džačár

Video design: Dsu Ranger

Produkce: Hedvika Zýková

Za podpory: Hlavní město Praha, Ministerstvo kultury ČR, Cirqueon, KD Mlejn, Depo2015, La ville de Nyon, Région de Nyon, Studio PRÁM, EEEEH! La Grenette, Studio Alta, Cooltour, Embassy of the Czech Republic in Bern.

Premiéra: 2.10 a 3.10. 2020, Studio Prám, Praha