Na Cirkus -The Losers, Divadlo BRAVO!

[icon calendar] [day_from] [date_from] – [day_to] [date_to] [year_to]

[icon clock] [session_time_from nth=“1″] – [session_time_to nth=“1″]

[icon map-marker] [location]

Na toto představení máme k dispozici 10 vstupenek za 130 Kč. Tentokrát nebudeme vstupenky posílat jednotlivě, ale sejdeme se v 18:45 před Divadlem BRAVO! a půjdeme společně. Vstupenky pořídíte registrací v tomto systému podobně jako na jednorázové akce, odkaz na nákup vstupenek jsme posílali e-mailem na databázi teens kurzistů.

Po představení následuje debata s účinkujícími, kterou povede Pavla Rožníčková. Produkci a vstupenky pro děti zajišťuje Hana Soukalová (tel.: 603 526 765, hana.soukalova@cirqueon.cz).

Informace o představení najdete na stránkách divadla:

The Losers

Adresa divadla:

Divadlo BRAVO! (bývalé Branické divadlo)

Branická 411/63

147 00 Praha-Braník

O PROGRAMU NA CIRKUS:

Kdo jsme?

CIRQUEON je přední českou organizací, která se věnuje cirkusové pedagogice. Objevuje a vychovává novou generaci mladých cirkusových umělců a pomáháme jim v jejich profesním rozvoji. Jednou z cest je i rozšiřování obzorů mladé generace v oblasti tvorby a cirkusové režie a dramaturgie. Jak vzniká novocirkusová inscenace? Kdo se na tvorbě podílí a co její vznik obnáší z hlediska estetického, technického i finančního. Jaké hodnoty se do současné novocirkusové tvorby promítají a jaká očekávání současná mladá generace od nového cirkusu má? Tato a další témata motivovala centrum pro nový cirkus CIRQUEON založit Na cirkus a umožnit tak vstup mladé generaci (žáci 2. stupně ZŠ a středoškoláci) na novocirkusová představení a blízká setkání s jejich tvůrci a tvůrkyněmi. Klub je v letošním roce přednostně určen studentům teens kurzů CIRQUEONu.

Co nabízíme?

Studentům CIRQUEONu, kteří v letošním školním roce navštěvují kterýkoli z teens kurzů nabízíme  za zvýhodněné vstupné představení ze současné české nebo světové tvorby, které se odehraje na některé z pražských scén nebo v rámci pražských festivalů. Sledujeme nové nabídky a připravované premiéry a udržujeme stávající spolupráce. Při výběru představení usilujeme o pestrost přístupů. Po skončení představení bude následovat moderovaná diskuze členů klubu s tvůrci inscenace. 

Během roku jednáme se soubory a divadly a vždy vám včas pošleme výzvu k nákupu vstupenky. Momentálně máme na programu následující představení:

  • 15.2. Cirkopolis, Post Uit Hessdalen – Man Strikes Back
  • 16.2. Cirkopolis, Sinking Sideways – Cecile
  • 12.3. Divadlo BRAVO!, Losers
  • 4.4. Jatka78, Padenáct
  • 19.4. Divadlo BRAVO!, Bratři v tricku – Kabaret žonglérských kuriozit
  • 20.5. Divadlo NoD, TeTy – Ke zdi
  • 29.5. Jatka78, Czech It Out – A Riveder Le Stelle Reloaded
  • 12.6. Jatka78, Holektiv – Radiant

Jak se zapojit?

Pokud jste rodičem studenta nebo studentem některého z našich teens kurzů, potom vám automaticky přijde e-mail s výzvou k zakoupení zvýhodněné vstupenky na kontaktní e-mail, který jste uvedli při přihlášení do kurzu. Vstupenek pro klub míváme nejméně 10, vždy podle konkrétní dohody s daným divadlem nebo souborem. Způsoby nákupu vstupenky se mohou lišit podle technických možností – posíláme odkaz na vstupenky se slevou, slevový kód nebo odkaz do našeho interního systému. 

Klub Na cirkus je podpořen projektem NPO CIRQUEON – nová generace, registrační číslo projektu: 313000233